Afrin gazisi Baran’a geçmiş olsun ziyareti

Balıkesir’in Edremit ilçesi Kaymakamı Ali Sırmalı, Afrin’de terör örgütlerine karşı sürdürülen Zeytin Dalı Harekatında 11 şehit verdiğimiz saldırıda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Ahmet Baran ve ailesini evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.

0
868
KABOTAJ Kurtuluş

Afrin bölgesinde yürütülen operasyonun Türk milletinin onur mücadelesi olduğunu söyleyen Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı: “Afrin’de teröristlerle mücadele ederken yaralanan Kahraman Mehmetçiğimiz Ahmet Baran kardeşimizi baba ocağında ziyaret ederek, Afrin’de kahramanlığı için teşekkür etmek istedik. Rabbim Ahmet Baran kardeşimize ve tüm gazilerimize acil şifalar versin. Bu vatan uğruna gözünü kırpmadan gazi olan, şehit olan kahramanlarımıza minnet borçluyuz. Kahraman Mehmetçiklerimiz Türkiye’nin istiklali ve istikbali için, kutsal saydığımız değerler için canlarını siper ederek, milletin birliği ve bekası için hain terör örgütlerine karşı savaşmaktadır. Kalbimiz Mehmetçiklerimizle atıyor. Vatan uğruna gazi olan vatandaşlarımıza Alllah’tan acil şifalar, tüm şehitlerimize rahmet diliyorum” dedi.

Edremit Kaymakam Ali Sırmalı’ya ziyareti sırasında 19. Motorlu Piyade Tugayı Komutanı Piyade Albay Osman Aytaç, Edremit İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özkan Kavak ve Edremit İlçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay eşlik etti.