AV. TUNCAY KILIÇ: “CHP’LİLERİ BİZE OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç ve meclis üyesi adayları, Edremit’te gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Kılıç, “Genel seçimde nereye oy verirseniz verin ama yerel seçimlerde artık şu CHP’yi değiştirin” dedi.

0
369
KABOTAJ Kurtuluş

Edremit Belediyesi’nin 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini üstlenerek ilçeyi modern bir kent haline getirmeyi başararak vatandaşların gönüllerini kazanan Cumhur İttifakının iddialı Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Laf değil, hizmet için geliyoruz” diyerek gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Beraberindeki AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Yaşar Karabulut, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin, Cumhur İttifakı Edremit Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partililerle birlikte sabah başlayan ziyaret programlarını gece yarılarına kadar sürdüren Av. Tuncay Kılıç, Bütün siyasi partilerin oylarına talip olduklarını ve artık yerel seçimlerde CHP’nin değiştirilmesi gerektiğini vurguladı.

AV. TUNCAY KILIÇ SEVGİ VE ÖZLEMLE KARŞILANIYOR

Seçim manifestosunda, içerisinde Edremit’i yeniden şaha kaldıracak vizyon projeleri açıklayarak ilk etapta yapacakları 100 hizmeti bildiren Kılıç ve ekibi, gönül belediyeciliği ile din, dil, ırk gibi ayrımcılığa karşı olduklarını ifade ederek, Cumhur İttifakının gücünü Edremit’te göstermeye hazırlanıyor. Gittiği her mahallede yoğun bir insan topluluğu tarafından, sevgi ve özlemle karşılanan Tuncay Kılıç, mahalle sakinlerinin, esnafın ve yatırımcıların sorunlarını dinleyip çözümler vaat ediyor. “Belediyecilik gönül işidir. Biz Edremit’i karşılıksız seviyoruz. Tecrübe ve hizmet aşkı ile daha güzel günlere” sözleriyle alkışlanan Kılıç, beraberindeki Cumhur İttifakı mensuplarıyla birlikte sabah saatlerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirip bir hukuk bürosu ve bir işlerinin açılış etkinliklerine katıldı.

MİKROFONU VATANDAŞLARA VERİP SORUNLARI DİNLEDİLER

İnsanların acı ve tatlı günlerinde yanlarında olan Edremit Cumhur İttifakı ekibi, Edremit İşitme Engelliler Derneği’ni de ziyaret etti. Dernek üyesi işitme engelli vatandaşlarla buluşan Kılıç ve ekibi, uzun süredir dernek binasının olumsuz şartlar taşıyan bir yerde olduğu için gelen yer tahsisi talebini olumlu karşıladı. Dernek üyeleri ve yöneticilerine, kendilerine yakışır bir yer sözü veren Kılıç, “Biz insanları ayrıştırmadık, ötekileştirmedik. Engelli kardeşlerimiz her zaman başımızın tacıdır. İstekleri bizim için emirdir. Onları çok seviyoruz ve sıkıntılarını dinliyoruz. İstekleri yerine getirilecek” dedi.

Kılıç ve beraberindekiler, daha sonra, davet edildikleri Ülkü Yolu yakınındaki Demir Sitesi’ne gitti. Site sakinleri tarafından coşkuyla karşılanan Kılıç ve ekibi, mikrofonu vatandaşlara vererek sorunlarını dinledi. Kılıç, tüm sorunları not aldıklarını ifade ederek çözüm sözleri verdi.

“YEREL SEÇİMLERDE ARTIK ŞU CHP’Yİ DEĞİŞTİRİN”

Av. Tuncay Kılıç ve beraberindekiler daha sonra Körfez Sivaslılar Derneği’nin dayanışma gecesine katıldı. Kılıç, Edremit Körfezi’nde yaşayan Sivaslılara kısa bir konuşma yaptıktan sonra, oluşturulan Cumhur İttifakı Araç Konvoyu eşliğinde Altınoluk İskele Mahallesi’ne gitti. Mahalle meydanında coşkuyla karşılanan Kılıç ve ekibi, kahvehane toplantısı yaptı. Yaptığı konuşma sık sık alkış ve tezahüratlarla kesilen Cumhur İttifakı Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Biz gönül belediyeciliği yaptık ve yine yapacağız. Yine makam kapımızı söküp atacağız. Yine sizlerle beraber yöneteceğiz belediyemizi. Biz insanları hiçbir zaman dinine, diline, mezhebine, ırkına göre ayırmadık. Ötekileştirmedik. Biz siyasi kimliğimizi bir kenara koyarak yönettik belediyemizi. Çalışanları, siyasi görüşüne göre işten atmadık. Bize gelenlere siyasi görüşünü sormadık. İnsana hizmet, Hakka hizmettir. Bu devletin yaşaması için Cumhur İttifakına evet deyin. Bütün CHP’lileri Cumhur İttifakına oy vermeye davet ediyorum. Genel seçimlerde hangi partiye oy verirseniz verin lafım yok. Ama hizmet için, yerel seçimlerde Cumhur İttifakına oy verin. Artık yerel seçimlerde şu CHP’yi değiştirin. Devlet yatırımları, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi destekleri ve gönül belediyeciliği ile Edremit’i yeniden şaha kaldıracağız” şeklinde konuştu.