Edremit’te silahlı saldırı; 3 yaralı

Balıkesir’in Edremit ilçesi küçük sanayi sitesinde bulunan oto tamirhanesinde çalışan arkadaşlarıyla sohbet eden 2 kardeşe yandaki işyerinden ateş açıldı. Olayda 3 kişi yaralanırken, 2 kişi gözaltına alındı. Bir kişinin yakalanması içinse polis tarafından çalışma başlatıldı.

0
1142
KABOTAJ Kurtuluş

Edremit Gazicelal Mahallesinde bulunan Küçük Sanayi Sitesi 563. Sokakta bulunan oto tamirhanesinde silahlı saldırı meydana geldi. Oto tamirhanesinde çalışan arkadaşları Burak A. ile sohbet etmek için gelen İdris E. (21) ve Furkan E. (18) kardeşlere, işyerinin yanında bulunan oto boya atölyesi çalışanı Aykut Y. tarafından pompalı tüfekle ateş açıldığı ileri sürüldü. İdris S. sırtından, Furkan E. ve Burak A. ise bacak bölgelerinden yaralandı.

Yaralılardan Burak A. ve Furkan E. çevre esnafı tarafından hususi otomobille Edremit Devlet Hastanesine götürülürken, diğer yaralı ise olay yerine çağırılan ambulansla aynı hastaneye götürülerek tedaviye alındı.

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, oto boyama atölyesinde çalışan 2 kişi gözaltına alındı. Olayın ardından kaçan Aykut Y.’nin yakalanması için polis tarafından çalışma başlatıldı.