Başkan Deveciler bir aylık maaşını bağışladı

0
119
KABOTAJ Kurtuluş

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde işlerinden ayrılmak zorunda kalan ve işyerlerini açamayan ihtiyaç sahipleri için belediye tarafından başlatılan yardım kampanyasına belediye başkanı Ali Kemal Deveciler de Nisan ayı maaşını bağışladı.

Ülkeyi etkisi altına alarak ekonomik anlamda mağduriyetler yaşatan koronavirüsten (Kovid-19) etkilenerek mağdur olanlara destek olmak amacıyla Burhaniye Belediyesince alınan kaymakamlık izniyle bir hafta önce başlatılan ve bir çok hayırseverin bağışı ile 220 bin 475 bin TL toplanan kampanyaya başkan Deveciler’de 11 bin 600 TL’lik nisan ayı maaşını bağışlayarak destek oldu.

Deveciler; “Bu dönemde birlikte olup, sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz. Burhaniye’de, Belediye vatandaş el ele vererek dayanışmanın en güzel örneğini ortaya koydu. Ben de bu anlamda hemşehrilerimle daha güzel günler yaşamak adına üzerime düşen görevi yaparak Nisan Ayı maaşımı başlattığımız izinli yardım kampanyasına bağışladım. Duyarlı olan tüm vatandaşlarımızı da kampanyamıza destek vermeye çağırıyorum.” dedi.