Belediyeden örnek hareket

Balıkesir’in Burhaniye ilçesi belediyesi, çalışanlarının maaş hesaplarına  500’er lira moral ve motivasyon pirimi yatırıldığını açıkladı.

0
183
KABOTAJ Kurtuluş

Burhaniye Belediyesi, koronavirüs (Kovid 19) ile mücadele kapsamında çalışan personeline 500 ‘er lira moral ve motivasyon primi ödedi.

Belediye başkanı Ali Kemal Deveciler, ilçe genelinde kriz masasına bağlı olarak çalışan sağlık işleri ve dezenfekte, temizlik işleri, park bahçeler ile fen işleri müdürlüğü personeline moral olması amacıyla ek prim yatırıldığını söyledi.

Başkan Deveciler, “Ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumda kendi sağlıklarını önemsemeden Burhaniyelilerin daha sağlıklı hayat sürebilmesi için canla başla çalışan personelimiz bu ödülü sonuna kadar hak ettiler. Hizmetlerin aksamaması ve hijyen koşullarının sürekli olabilmesi adına çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Biz Burhaniyelilerin sağlıklı yaşam sürmesi için mücadele ediyoruz, onlarda için evlerinde kalarak riskleri en aza indirsinler. Bu zor zamanları el birliği ile atlatacağız. Herkese sağlıklı günler dilerim.” dedi.