Burhaniye Belediyesi’nden hastaneye morg ünitesi.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde devlet hastanesinin eskiyen morg üniteleri için harekete geçen Burhaniye Belediyesi 2’li dolap sistemine sahip olmak üzere toplam 6 cenazenin aynı anda saklanabileceği 3 adet morg ünitesi aldı.

0
1179
KABOTAJ Kurtuluş

Burhaniye Devlet Hastanesi morgunda bulunan eski morg ünitelerinin sürekli sıkıntı çıkardığını özellikle yaz aylarında konu ile ilgili zorluklar yaşandığını belirten Burhaniye Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Hamit Çetin Burhaniye Belediyesine desteklerinden dolayı teşekkür etti

“Burhaniye Belediyesi olarak halkımızın iyi gününde yanında olduğumuz gibi kötü gününde yanındayız” diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal şunları söyledi; “Cenazeniz Cenazemizdir diyerek tüm cenaze hizmetlerini belediye olarak bedelsiz karşılamaktayız. Burhaniye Devlet hastanemize de bu kapsamda artık kullanılabilir durumda olmayan morg dolapları konusunda yardımcı olduk. Hastanemize ikişerli yeni morg dolapları ile aynı anda 6 cenazenin koyulabileceği ünite hediye ettik. Cenazelerin daha sağlıklı ortamlarda saklanabilmeleri ve cenaze yakınlarının gönüllerinin rahat olması için belediyemiz olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hastanemize kazandırdığımız morg üniteleri de hizmete girdi.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here