Cani koca; “Başka erkek olsa o da öldürürdü

Balıkesir’in Edremit ilçesinde tartıştığı eşi Işıl Aydın’ı bıçaklayarak öldüren Hakkı Aydın, geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sev edildi. Girişte gazetecilerin sorularını cevaplayan Aydın, “Benim yerimde başka erkek olsa o da öldürürdü.”

0
258
KABOTAJ Kurtuluş

Edremit’te tartıştığı eşini boğazından bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen ve kavga sırasında kendisi de yaralanan katil zanlısı hastanedeki tedavinsin tamamlanmasının ardından polisin geniş güvenlik önlemleri arasında adliyeye getirildi.

Adliye girişinde basın mensuplarının “Pişman mısın?” diye sorması üzerine katil zanlısı Hakkı Aydın, “Pişmanım” dedi.

Bir başka gazetecinin “ Neden yaptınız? Soruna da, “Başka bir erkeğe bana söylediklerini söylemiş olsaydı, benim yerimde bir başka erkek olsaydı gene öldürürdü. 100 bin lira vermeden senden ayrılmayacağım. Seni aldatmadan ayrılmayacağım. Sen erkek misin? Senin gibi erkek dünyada milyonlarca var. Anneme de küfürler etti. Anneme çok ağır sözler kullandı.” diye cevapladı.

– Olay

Edremit ilçesi Gaziilyas Mahallesi’nde Işıl A, tartıştığı eşi Hakkı A. tarafından bıçaklanmış, yaralı kadın olay yerinde hayatını kaybetmişti. Yaralı cinayet zanlısı, polis gözetiminde Edremit Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.