Edremit Bld. Gürespor – Yalova VİP maçın ardından

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin (TKBL), 2. Devre 21. Haftasında Yalova VİP takımını misafir eden Edremit Bld. Gürespor, karşılaşmayı 75-68 kazanırken, antrenörler maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

0
742
KABOTAJ Kurtuluş

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

TKBL 1 Ligi takımlarından Gürespor ile Yalova VİP’in karşılaştığı mücadelenin ardından, her iki takımın antrenörleri, basın toplantısında maçı değerlendirdi. Gürespor Başantrenörü Ekin Baş, karşılaşma esnasında hakemlere yaptığı itirazlar sebebiyle saha dışarısına çıkartıldı ve bu nedenle basın toplantısına katılamadı.

Yalova VİP Takımı Başantrenörü Koray Erdoğdu, konuşmasında, “Zor karşılaşmalar oynuyoruz. Özellikle ligin alt kısmında bizim için bu karşılaşmalar önemli. Ekstra galibiyetlere ihtiyaç var. Elimizden geleni yapmaya çalıştık. Oyuncularımı ve rakibimizi kutluyorum. Hedefleri doğrultusunda onlara da başarılar diliyorum” dedi.

Yalova takımı oyuncusu Elif Çigdem Aneç, “Elimizden gelen her şeyi yaptık. Karşı takımı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Gürespor oyuncusu İlsu Darıcıoğlu ise, “Önümüzde 3 maçlık zorlu bir periyot var. Bu 3 maçı da kazanmak, moralli başlamak istiyorduk. Kayıpsız bu maçı geçtiğimiz için mutluyuz. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyor, karşı takıma da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.