KABOTAJ Kurtuluş

TKBL 1. Lig’in güçlü takımlarından Edremit Belediyesi Gürespor Basketbol Takımı oyuncuları ve yöneticileri, bölgedeki basın mensuplarıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.
Gürespor’un TKBL Süper Lig’e çıkmak için yoğun çaba sarf ettiğini ve takımın bu yolda başarıdan başarıya koştuğunu kaydeden Edremit Belediye ve kulübün onursal başkanı Kamil Saka, “Gürespor Basketbol Takımı, Güre Belediyesi’nin tarihinde de önemli başarılara imza atmış, artık TKBL’de tarih yazmış bir takımdır. Edremit Belediyesi’nin de desteklemeye devam ettiği takımımız süper lig yolunda emin adımlar atıyor. Takımımızın yönetim kadrosunu ve fedakar oyuncularını tebrik ediyor, alınlarından öpüyorum. Geniş bir taraftar kitlesine sahip olan takımımız her türlü övgüyü hak ediyor. Taraftarlarımıza da, takımlarını her maçta yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü, farklı spor alanlarında, farklı liglerde ve amatör düzeylerde takımları olan, alt yapıdan sporcular yetiştiren bir kulüp olarak şehrimize hizmet gösteriyor” dedi.
Edremit Belediyesi Gürespor Kulüp Başkanı Bayram Kayahan, ise, “Mevcut takımımızın dışında kulübümüz bünyesinde alt yapı çalışmalarımız var. Daha bir çok gencimizi sporla tanıştırmak için basınımızdan daha fazla destek istiyorum. Basketbol takımımız TKBL Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerliyor. 4’lü galibiyet serisi yakaladık. İnşallah böyle de devam eder ve sezonu şampiyon olarak tamamlar, süper lige çıkarız. Umudumuz ve çabamız bunun için. Takımıma, yöneticilerime, teknik ekibime ve oyuncularıma teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
Toplantı sonunda oyuncular ve kulüp yetkilileri toplu halde hatıra fotoğrafları çektirerek günü ölümsüzleştirdi.