Edremit’te oda ve borsa başkanları toplantısı

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede ki esnaf odaları ile ticaret odası ve ticaret borsası Başkanlarıyla bir araya geldi. Belediye meclis salonundaki değerlendirme toplantısında bir esnafların sorunları ele alındı. Değerlendirme toplantılarının bundan böyle aylık olarak devam edeceği açıklandı.

0
518

Balıkesir’in Edremit ilçesindeki esnaf odaları ile ticaret odası ve ticaret borsası başkanları belediye tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısında bir araya getirildi.

İlki gerçekleştirilen değerlendirme toplantılarının bundan böyle a aylık olarak yapılacağı bildirildi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın başkanlığında yapılan toplantıda öncelikle turizm sezonu öncesinde yapılan çalışmalar ele alındı.

Belediye başkanı Saka, yaptığı konuşmada yaz aylarında yoğunluğun artacağını ve özellikle bayram tatili ile birlikte başlayacak turizm sezonuna belediye ve esnaflar olarak hazır olduklarını belirtti.

Oda Başkanları da tek tek söz alarak kendi branşlarında yaşanan sıkıntıları ve üyelerini sorunlarını anlattılar. Oda Başkanları, kayıt dışı çalışanların önlenmesi, pazar yeri düzenlemeleri gibi konularda istek ve önerilerini anlattılar.

Başkan Saka, her ay belediye meclis toplantısı öncesinde toplantıların devam edeceğini belirterek “İlçe halkımızın ve tüm esnaflarımızın ramazan bayramını kutluyorum” dedi.