Ehliyetsiz sürücü “Kırmızı”da geçti 5 yaralı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde kırmızı ışıkta geçen ehliyetsiz sürücü, kullandığı otomobil ile bir başka otomobile çarptı. Her iki araçta bulunan 5 kişi yaralandı.

0
143
KABOTAJ Kurtuluş

Alınan bilgiye göre Hasan Durgut yönetimindeki 10 AAK 151 plakalı otomobil ile Ediz İskemleci idaresindeki 67 DL 845 otomobil şehirlerarası otobüs terminali kavşağında çarpıştı.

Kazada sürücü Durgut’un yanı sıra otomobilde yolcu olarak bulunan aynı aileden Safiye, Zıba ve Nayif Durgut ile diğer otomobilin sürücüsü İskemleci olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı.

112 ambulansları ile Edremit Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Kazanın ardından bir süre trafiğe kapanan Balıkesir – Çanakkale kara yolunu araçların yoldan kaldırılması ve belediye temizlik ekiplerinin temizleme çalışmasının ardından ulaşıma yeniden açıldı.

Öte yandan 10 AAK 151 plakalı otomobilin sürücüsü Hasan Durgut’un ehliyetinin bulunmadığı ve kırmızı ışıkta geçtiği bildirildi. Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.