En sağlıklı “Babalar Günü” hediyesi Zeytinyağı

Hem sağlıklı hem de kişiye özel Babalar Gününde hediye kataloglarına zeytinyağı da girdi. Üstelik bu sağlıklı armağanın etiketine hediye eden veya edilecek kişinin adı ve Babalar Günü kutlama mesajı da yazılıyor.

0
444
KABOTAJ Kurtuluş

Balıkesir’in Edremit ilçesinin ünlü zeytinyağı Bayram, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde hediyelik ürün olarak büyük ilgi görüyor.

Sağlık, güzellik ve lezzet kaynağı sofraların ve mutfakların vazgeçilmesi şifa kaynağı zeytinyağı Babalar Günü hediyesi oldu.

Babalar gününde ilk akla gelen hediyeler; gömlek, saat, kravat ve parfüm, bu Babalar Gününde farlı bir hediye almayı düşünüyorsanız bu hediyelikler tam size göre. Sağlıklı hediyelikler zeytinyağının üzerine yazılmış Babalar Günü kutlama mesajlarıyla dolu.

Edremitli girişimci Zafer Soykara özel günlerde sıra dışı hediye arayanlar için farklı seçenekler hazırladı. Üzerinde Babalar Günü mesajları yazılı şişeler soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen zeytinyağlarıyla dolduruluyor. İsteyen etiketin üzerine özel mesajını veya sevdiklerinin ismini de yazdırabiliyor.

Sağlıklı hediyeye ilgi her geçen gün artıyor. Alınan siparişle tüm Türkiye’ye kargo ile gönderiliyor.

Özel günlerde zeytinyağını hatırlatmak adına, zeytinyağı tüketimini biraz arttırmak adına değişik projeler yaptıklarını anlatan Zafer Soykara yaptığı açıklamada; “Kişiye özel zeytinyağı üretimi yapıyoruz. Edremit bölgesinde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz ve misafirlerimiz özel günlerde örneğin babalar günü, anneler günü ve bunun gibi özel günlerde kendi ismine, baba ve annesinin ismine veya kendi isimlerine özel olarak Edremit Körfezi’nin kaliteli zeytinyağlarını sipariş verip üretim yaptırmaktalar.” dedi.

Özel günler için ürün hazırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Soykara, “Edremit Körfez bölgesinin zeytinyağları meşhurdur zaten. Soğuk sıkım zeytinyağı hazırlayıp müşterilerimize sunuyoruz. Yoğun talep alıyoruz. Türkiye’nin her yerine kargoyla da ürün gönderebiliyoruz. Önümüzdeki özel gün olan babalar günü armağanı olarak Zeytinyağı sağlık iksiri olduğu için babasına daha sağlıklı yaşaması için hediye etmek istediklerini ve daha özel olması amacıyla kişiye özel üretilmesini istiyor müşterilerimiz. Dolayısıyla biz de bu talepleri yerine getirip bu tür bir çalışma yaptık. Babalar gününe özel ürünler hazırlıyoruz” diye konuştu.

Normal zeytinyağı ile kişiye özel üretim zeytinyağları arasında afaki bir fiyat farkı olmadığını kaydeden Soykara, müşteriden gelen ahşap gibi özel ambalaj talepleri doğrultusunda sadece ambalaj fiyatını üstüne koyduklarını, kutulu ve kutusuz olarak iki ayrı fiyatlandırdıklarını söyledi.

Bu kişiye özel zeytinyağının sadece babalar gününe özel olmadığı. Da kaydeden Soykara şöyle konuştu; “Kimi anne babalar bebeklere, çocuklara, hatta yeni doğan bebeğe doğum günü saati gibi bilgileri de içeren hatıra amaçlı kişiye özel zeytinyağı yaptırıyor. Bir müşterimiz mesela üzerine “Hoş geldin Nil bebek”, doğum tarihi ve saati yazan ahşap bir ambalaja sahip zeytinyağı yaptırdı.”