Karayollarına ziyaret

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Başkan Yardımcıları ile birlikte Karayolları 2. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

0
873
KABOTAJ Kurtuluş

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç ve Güngör Persil ile İzmir’e giderek Karayolları 2. Bölge Müdür Yardımcısı Zühtü Düzen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçe genelindeki karayollarına ait yolların durumu hakkında bilgi veren Başkan Uysal, Bölge Müdür Yardımcısı Düzen ile karayollarına ait yolların bakım ve onarımı konusunda görüştü. Burhaniye’nin ihtiyaçlarını belirterek yapılması gerekenler hakkında taleplerini ileten Başkan Uysal Burhaniye için 3 yeni kavşak yapımının onayını aldı.

BAŞKAN UYSAL 3 ADET KAVŞAK, BİR AL GEÇİT İÇİN ONAY ALDI

Burhaniye’nin geleceği için çalışan ve menfaatlerini gözeten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Burhaniye ve Burhaniyeliler adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İzmir 2. Bölge Müdürlüğüne Başkan Yardımcıları Akkılınç ve Persil ile giderek Bölge Müdürü Yardımcısı Zühtü Düzen ile Burhaniye için gerekli olan kavşak düzenlemeleri hakkında görüşen Başkan Uysal, 3 adet kavşak düzenlemesi ve bir adet alt geçit için onay aldı. Burhaniye’nin İzmir yönü girişinde yer alan Kuvayi Milliye Anıtının bulunduğu girişe, havaalanı girişine ve yapımı devam eden Yeni Devlet Hastanesi için kavşak düzenlemeleri yapılacak. Ayrıca Geriş Mahallesini Orjan yoluna bağlayan karayolunda da alt geçit sözünü alan Başkan Uysal Burhaniye’mize hayırlı uğurlu olsun dedi. Düzen’in göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür eden Başkan Uysal” halkımız için ve Burhaniye’miz için çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Düzen de Başkan Uysal’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirtirken Başkanımızın istekleri en yakın zamanda gerçekleşecek dedi.