Kazdağları’nda Uluslararası Farkındalık Festivali

0
564
KABOTAJ Kurtuluş

Değişim ile Yenilen!

Yenilenmenin ve değişimin adresi Dünya Değişim Akademisi, Kasım ayında dünyanın oksijen seviyesi en yüksek bölgelerinden olan Kazdağları eteklerini unutamayacağınız bir Festival Cenneti’ne dönüştürüyor. 24- 25 Kasım günleri çam kokulu ormanların sarmaladığı, göz alabildiğine uzanan yeşilliklerin gölgesinde, dünyanın en güçlü değişim teknikleri uygulanacak!

“Değişim ile Yenilen!” temalı festivalde değişmek, gelişmek, yenilenmek, hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için yok yok! Pratik ve teorik çalışmalar, değişim üzerine ulaşabileceğiniz en kapsamlı basılı yayınlar, söyleşiler, sağlıklı yemekler, dans şovlar… Aynı zamanda doğayla baş başa kalabilir ya da keyif dolu eğlenceli anlara katılabilirsiniz.  Etkinlik 24-25 Kasım haftasonu için benzersiz bir seçenek. İster ailece ister tek başınıza, kaçırmayın!

Festival programında yer alan çalışmalar: Özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesi üzerine 4 pratik seans. İnteraktif söyleşi-tüm sorulara cevaplar. Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri yönetme.  Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme.  Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunun aşılmasıyla yaşamı doyasıya yaşama.  Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine yaşama daha fazla tutunmayı sağlama.

Uluslararası Farkındalık Festivalleri Dünya Değişim Akademisi’nin 55 yıllık bilgi ve deneyim birikimi ile 10 seneden bu yana kesintisiz olarak her ay düzenlenmekte. İlk defa 2008 senesinde katılımcılardan gelen taleplerle bu uygulamalar doğaya taşınmış ve böylece Farkındalık Festivalleri bugüne kadar binlerce katılımcının buluşma noktası olarak uluslararası bir organizasyon haline gelmiştir.