Kılıçdaroğlu Edremit’e geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakkale'deki “Adalet Kurultayı dönüşünde Balıkesir'in Edremit ilçesine geldi.. Kılıçdaroğlu daha sonra havayolu ile Ankara'ya hareket etti.

0
674

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın daveti üzerine Çanakkale dönüşü Edremit ilçesine geldi. İlçeye bağlı Altınoluk Mahallesinde belediyeye ait Akçam Otel’de partilileri ile birlikte akşam yemeği yiyen Kılıçdaroğlu’na CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın, Mehmet Tüm, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvacık ilçesinin Küçükkuyu Beldesi Belediye Başkanı Cengiz Balkan ile rock sanatçısı Umut Kuzey ve pop şarkıcısı Çelik’te eşlik etti.

Edremit Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Kılıçdaroğlu’na antik para şeklinde bir plaket verdi. Saka, ayrıca Tarihi Antandros kenti kazıları ve Aeneas Rotası projesi hakkında bilgi verdi

Kılıçdaroğlu yaklaşık 1 buçuk saat kaldığı Edremit ilçesinden Balıkesir Kocaseyit Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları’nın 21.45’teki tarifeli uçağı ile Ankara’ya uçtu.