Komşusunu öldürüp intihar etti

Balıkesir'in Havran ilçesinde çıkan komşu kavgası kanlı bitti. Komşusu Nedim Kaya'yı (44) öldüren Ramazan Eklioğlu, (44) daha sonra aynı tüfekle kendi yaşamına son verdi.

0
878
KABOTAJ Kurtuluş

İddiaya göre ilçe merkezine 22 kilometre uzaklıktaki kırsal Karaoğlanlar Mahallesinde meydana gelen olayda tarlasına dadanan domuzları kovmak için arazisinin bulunduğu bölgeye giden Kaya, Burada Eklioğlu’a ait koyunların tarlasına girdiğini gördü.

Bunun üzerine 2 komşu arasında başlayan tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine Eklioğlu, yanında bulunan ruhsatsız av tüfeği ile Kaya’ya ateş ederek öldürdü.

Olay yerinden kaçan katil zanlısını yakalanması için çalışma başlatan jandarma ekipleri, olayın meydana geldiği Karaoğlanlar Mahallesinde bir ağılda Eklioğlu’nun cansız bedenini buldu.

Jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı kriminal çalışma sonrasında Kaya ve Eklioğlu’nun aynı tüfekten çıkan saçmalarla öldüğünü belirledi.

Kaya ve Eklioğlu’nun cenazeleri otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Kurban ve intihar eden katili toprağa verildi

Balıkesir’de komşusunu öldürdükten sonra intihar eden kişi ve kurbanı son yolculuklarına uğurlandı.

Havran ilçesinin kırsal Karaoğlanlar Mahallesi’nde tarlasına giren koyunlar nedeniyle tartıştığı komşusu tarafından öldürülen Nedim Kaya (44) ve daha sonra intihar eden katil zanlısı Ramazan Eklioğlu, (44) bugün toprağa verildi.

Komşusunu öldürdükten sonra intihar eden Eklioğlu ve öldürdüğü komşusu Kaya’nın cenazeleri yakınları tarafından farklı zamanlarda Bursa Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Karaoğlanlar Mahallesi’ndeki evlerinin önüne getirildi. Burada helallik alınan Eklioğlu, öğle vakti, Kaya ise ikindide Karaoğlanlar mezarlığında defnedildi.