Kuzeyege Psikolojik Danışmanlık ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezi açıldı.

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Kuzeyege Psikolojik Danışmanlık ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezi açıldı.

0
1871
KABOTAJ Kurtuluş

Uzman Klinik Psikolog Ozan Yalçıntaş ve Psikolog Rasim Başer tarafından kurulan Kuzeyege Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Edremit Körfezi’ndeki büyük bir eksikliği giderdi.

Merkezden yapılan yazılı basın açıklamasında, “Edremit Körfezimizde eksikliği bulunulan psikoteknik merkezi ve profesyonel olarak psikolojik danışmanlık merkezi kurmayı amaç edindik. Psikoloji biliminin yeniliklerini takip eden ve her geçen gün kendini geliştirip sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı hedefleyen kurumumuz, alanında ve bölgesinde yaptığı atılımlarla farklı bir bakış açısı ve farkındalık yaratmayı hedeflemektedir” ifadeleri kullanıldı.

Kuzeyege Psikolojik Danışmanlık ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’nde; öfke ve stres yönetimi, depresyon. panik atak, OKB gibi rahatsızlara yönelik psikolojik destek, Çocuklar için dikkat eksikliği ve hiperaktivite, kişilik testleri, zeka testleri, nöropsikolojik testler, kekemelik, gecikmiş konuşma bozukluklarına destek, boşanma ve kayıp sonrası çözüm, sınav Koçlu (zaman yönetimi, sınav Kaygısı, verimli ders çalışma, hedef belirtme) Ergenlik Sorunlarıyla başa çıkmak, çocuklar için okuma yazma güçlüğü, özgül öğrenme güçlüğü tespiti ve desteği, çocuk ve aile danışmanlığı, grup danışmanlığı, bireysel ve çiftlere psikolojik destek, cinsel danışmanlık, çocuklar için Wisc -Zeka Testi konularında danışmanlık hizmetleri verilmeye başlandı.

Kuzeyege Psikolojik Danışmanlık ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezi her gün sabah 08.00 -Aksam 8.00 saatleri arasında Gazicelal Mahallesi, Akçay Caddesi, No:54 Kat: 2 Daire: 19 adresinde hizmet vermeye başladı. Kuzeyege Psikolojik Danışmanlık ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’ne 0 266 372 12 72 numaralı telefondan ulaşılabilecek.