Melih Pabuçcuoğlu Bulvarındaki çalışmalar

Burhaniye giriş yolu olan Melih Pabuçcoğlu Bulvarında ki çalışmaları Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yerinde inceledi.

0
792
KABOTAJ Kurtuluş

Burhaniye’nin girişinde bulanan Kuvayi Milliye Anıtı ile Karınca Deresi köprüsü arasında kalan Kuvayi Milliye Bulvarında geçtiğimiz günlerde sıcak asfalt yol çalışmaları başladı. Yol söküm işleriyle devam eden çalışmaları Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da yerinde takip etti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yol çalışmaları hakk

ında müteahhit firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Uysal çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini bildirerek “İlçemizin farklı noktalarında gerek alt yapı, gerek yeşil alan ve gerekse yol ve kaldırım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Burhaniye’mizin daha modern bir görünüme kavuşması için elimizden gayreti gösteriyoruz. İlçemizin batı girişi olan Melih Pabuçcuoğlu Bulvarında da Büyükşehir Belediyemizin sıcak asfalt yol kaplama işlerini bitirmesinin ardından Belediyemiz ekipleri bulvar ve yeşil alan düzenleme işlerine başlayacak. Burhaniye’mizin girişi olması münasebetiyle son derece modern ve göze hoş gelen bir çalışma yapan ekip arkadaşlarım asfalt seriminin ardından çalışmalarına başlayacak. Yeşil alan ve peyzaj projelerinin hazır olduğu Melih Pabuçcuoğlu Burhaniye’mize yakışır modern görüntüsüne kavuşacak” dedi.