Miniklerin Survivor heyecanı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde faaliyet gösteren Uğur Böceği Krıeşi yaşları 3- 6 arasında 30 çocuğun katıldığı Survivor Kids Show düzenledi. Etkinliğe katılan küçükler, heyecan ve eğlenceyi birlikte yaşadı.

0
998
KABOTAJ Kurtuluş

Edremit’te faaliyet gösteren Uğur Böceği Kreşinin yönetimi yaşları 3 ila 6 arasında değişen eğitim verdikleri çocukları eğlendirmek ve onların zor koşullara alışmasını sağlamak amacıyla Survivor Kids Show adı altında bir etkinlik düzenledi.

Özel Uğur Okulları’nın bahçesinde gerçekleşen etkinlikte minikler engellerin üzerinden atladı, altından sürünerek geçti, tırmandı, slalom yaptı ve kaydıraktan kayarak hem zamanla yarıştılar hem de zor koşullarla nasıl mücadele edeceklerini öğrendiler.

Yaklaşık bir saat süren etkinliğin ardından en iyi dereceyi elde eden ilk üç çocuk sembolik madalya ile ödüllendirilirken, Survivor Kids Show’a katılan tüm çocuklarda da çeşitli hediyeler verildi.

Zorlu bir eğitim öğretim yılını başarıyla tamamladıklarını belirten Uğur Böceği kreşinin Müdürü İsmail Akçe AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Kurumumuzda yaz okuluna başladık. Öğrencilerimize yönelik bugün Survivor Kids Show etkinliği düzenledik. Öğrencilerimiz yarışmalarda adeta ağabeylerine, ablalarına taş çıkartarak başarıyla etkinliği tamamladılar. Yaz okulu döneminde de çeşitli aktivitelerimiz tüm hızıyla devam edecek” dedi.

Akçe, 3 yaşından 6 yaşına kadar yaş gruplarından 30 öğrencinin yarıştığını ve parkurdaki çeşitli engelleri aşarak yarışıp dereceye girenlerin ödüllendirildiğini bildirdi.

Survivor Kids Show!de yarışan minikleri çok eğlendiklerini söylediler.