Öldürülen kadın muhtar toprağa verildi

Balıkesir’in Edremit ilçesinde önceki gün aracında ölü bulunan kadın muhtar toprağa verildi. Olayla ilgili bir kişi tutuklandı.

0
837
KABOTAJ Kurtuluş

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bir mahalle muhtarının otomobilinde ölü bulunmasıyla ilgili son görüştüğü iddia edilen Hüseyin G. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Çarşamba günü otomobilinde tabancayla başından vurulmuş olarak cesedi bulunan ara Sarıkız Mahallesi Muhtarı Nuray Günaçar’ın (45) cenazesi, Akçay Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Kızılkeçi köyü mezarlığına defnedildi.

Nuray Günaçar’ın eşi Kerim Günaçar ve oğlu Sefa Günaçar da zorlukla ayakta dururken, yakınlarının sürekli destek olduğu gözlendi.

Nuray Günaçar’ın öldüğü yerde Jandarma ekipleri detaylı bir inceleme yaptı. Günaçar’ın Çarşamba akşamüzeri saatlerinde başka Hüseyin G. ile olay yerinde buluştuğu ve Hüseyin G’nin iddiasına göre kendisinin arabadan çıkmasının ardında Nuray Günaçar’ın intihar ettiğini ileri sürdüğü öğrenildi.

Olayın tam olarak ortaya çıkması için Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek raporun bekleniyor.

Günaçar’ın son görüştüğü kişi olan Hüseyin G. cinayet zanlısı olarak gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen Hüseyin G. Tutuklanarak cezaevine kondu.