Recep Tayyip Erdoğan’a jandarmadan doğum günü sürprizi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dışarıya çıkamayan küçük Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü pastası isteğini, jandarma ekipleri yerine getirdi.

0
259
KABOTAJ Kurtuluş

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir’de yaşayan 6 yaşındaki küçük adaşı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle doğum günü için babası pasta almaya çıkamayınca jandarmayı telefonla arayarak pasta istedi.

Balıkesir’in Altıeylül ilçesinin kırsal Bozen Mahallesi’nde babaannesinin evinde kalan 6 yaşındaki Recep Tayyip Erdoğan, 156 jandarma ihbar hattını arayarak kendisinin doğum günü olduğunu, babasının da sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle dışarıya çıkamadığını aktardı.

Bunun üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, Recep Tayyip için uygun doğum günü pastası hazırlatarak bulunduğu adrese götürdü.

Recep Tayyip ve ailesine, başka bir istek ve ihtiyaçlarının olup olmadığı soran ekipler, daha sonra evden ayrıldı.

Küçük Recep Tayyip Erdoğan’ın babası Aydın Erdoğan, “Oğlumun bugün doğum günüydü, ancak sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için pasta almaya gidemeyince oğlum çok üzüldü. Daha sonra benim masa üstündeki telefonumu almış ve 156’yı arayarak jandarmadan pasta istemiş. Sağ olsun jandarma ekipleri de oğlumun bu isteğini kırmayıp yerine getirmişler. Oğlum jandarma abileri ile pasta keserek 6.doğum gününü kutladı. Allah devletimizi, milletimizi ve güvenlik güçlerimizi korosun.” dedi.