Saka’yı Altınoluk bağrına bastı

 Edremit Belediye Başkanı Bağımsız Aday Kamil Saka; Altınoluk’da halka seslenerek ve seçim bürolarının açılışını yaptı. Açılışta yaptığı konuşma da;halka seslenen Başkan Saka; “ Edremit’in yararı adına büyük adımlar atma kararı için oylarınızı isterken, dürüstlüğüm, şeffaflığım ve onurumla hepinizin iyiliğini sağlamak , faydasını gözetmek için bu göreve yeniden talibim . Sizlere tekrar söz veriyorum. Satmadan, çalmadan çaldırmadan , dürüst bir belediye yönetimi ortaya çıkaracağım. “diye konuştu.

0
291

Edremit’in Mavi ve yeşilin buluştuğu doğası ve coğrafi konumuyla Balıkesir’in en değerli ilçelerinden biri olmakla beraber  ekonomik ve sosyal açıdan da oldukça önemli bir değere sahip olduğunu dile getirdi. Saka; “1 Mart itibariyle Belediye olarak atacağımız her adım Edremit’in değerini artıracak , var olan potansiyelini parlatmaya devam edecektir. Bu başarı ancak adil, dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla elde edilebilir. Yaklaşık 30 yıl Güre’yi ranta karşı direnerek gelecek kuşaklara aktarabileceğimiz bir kent halinde tuttum. Bu tutumu Altınoluk’ta, Güre’de , Zeytinli’de ve Akçay’da uygulamaya başladık. “ dedi.

Beş yıl önce Edremitlilere bir söz verdiğinin altını çizen Bağımsız Aday Kamil Saka; “ Edremit Belediyesi’nin kapısından içeriye yalan ve talan girmeyecek dedi. 5 yıl boyunca temel ilkemiz dürüstlük oldu. Yeni dönemde de bu kararlı duruşu sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bizim sevdamız makam değil, Edremit’tir. Mustafa Kemal’in izinde bir yurttaş olarak direnmek, başarmak ve adaleti sağlamak bizim en önemli görevimizdir. Bütün gayemiz Edremit’in ve Edremit halkının hak ettiği değeri görmesi ve eşit hizmet alabilmesidir. “ diye konuştu.