Şampiyon güreşçilerden kaymakam Sırmalı’ya ziyaret.

Dünya, Avrupa ve Akdeniz Olimpiyat Oyunları şampiyonu güreşçiler Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı' yı ziyaret etti.

0
170
KABOTAJ Kurtuluş

Dünya, Avrupa ve Akdeniz olimpiyat oyunları şampiyonu Arslan Seyhanlı, İşitme Engelliler (Deafling) Dünya Şampiyonu ve Avrupa ikincisi Oğuz Dönder ile Dünya Şampiyonu Milli Antrenör Fevzi Çakmar’ın bulunduğu ziyarette, ilçede yapılacak olan spor müsabakaları ve planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye’yi uluslararası arenada temsil ederek gösterdikleri başarılardan dolayı gurur duyduğumu ifade eden kaymakam Sırmalı; “İlçemizde özellikle güreş branşına duyulan ilgi bizleri gururlandırıyor. Özellikle Sayın Valimiz Ersin Yazıcının öncülüğünde yürütülen Sporda Yetenek 10’la Gelecek Projesi kapsamında Edremit ilçemizde spor alanında özellikle güreş gibi sevilen bir branşta öğrenciler kurs görüyor. Umuyorum ki şampiyonluk kazanacak sporcular sizlerin ellerinden yetişecek. Bundan sonra da Kaymakamlık olarak her zaman yaptığınız çalışmaların destekçisi olmaya devam edeceğiz”. dedi.

Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge’nin de eşlik ettiği ziyarette 1966 Edremit Spor Kulübü Güreş Takımı Koordinatörü Metin Ölmez, Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Güreş Antrenörü Mehmet Çakır hazır bulundu.