Sarıbaş’ın Edremit Şubesine görkemli açılış

Sarıbaş Süt ve Zeytin Ürünleri 2. şubesini Edremit’e düzenlenen görkemli bir tören ile açtı.

0
299
KABOTAJ KABOTAJ

 

Edremit’deki açılışa Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Gerkuş, Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, Burhaniye Ticaret Odası Mustafa Aysel, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Ersin Erdoğmuş ve birçok davetli katıldı. Halkında büyük ilgi gösterdiği açılış görkemli geçti. Sarıbaş’ın 1987 yılında peynir üreterek başladıkları mandıra yolculuğu, doğal lezzetler üreterek bugüne kadar devam etti. Bundan sonrada kaliteden ödün vermeden geleneksel damak tadına uygun lezzetleri teknoloji ile birleştirerek sağlıklı koşullarda müşterileri için süt ve zeytin ürünleri üretiyor.
Sarıbaş Süt ve Zeytin Ürünleri Firma Sahibi Hüseyin Sarıbaş ; “Sağlıklı, güvenilir gıdaların üretimi ve temini sağlıklı beslenmenin en temel unsurudur. Bu amaçla günümüzde üreticiler, işleyiciler, taşıyıcılar, toptan ve perakende satış kuruluşlarının da dahil olduğu çeşitli gruplar, akademiler ve resmi makamlarca geliştirilmiş olan güvenilir kontrol yöntemleri ile üretim yapılmakta olan Sarıbaş ürünlerini Edremit’te satmaktan gurur duyuyoruz” dedi.
“Kalitemiz Tescilli Lezzetimiz Onaylıdır” diyen Hüseyin Sarıbaş ; Peynir çeşitlerimiz Keçi Topak Peyniri, Kekikli Tam Yağlı Sepet Peyniri, Olgunlaştırılmış Mevsim Sepet Peyniri, Klasik Beyaz Peynir, Tam Yağlı  Çeçil Peyniri, Çörek Otlu Sepet Peynir, Tam Yağlı Eski Kaşar Peynir, Koyun Saganaki Peyniri’dir. Sarıbaş Sepet Peynirleri Sade, kekikli ve çörek otlu sepet peynir tam yağlı ve az tuzlu tadı ile damak zevkinize kolaylıkla uyum sağlayacak ve makarnalarda salatalarda kolaylıkla kullanabileceğiniz yöresel bir lezzettir. Sarıbaş sepet peynirleri kendine has kıvamı, eşsiz lezzeti ve yüksek kalitesi ile sofralarınızın vazgeçilmezi olmayı bekliyor. Belirli bir süre dinlenen peynirlerimiz satış şubelerimizden ve internet mağazamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz ”diye konuştu.
Ürünlerden Sarıbaş Kaymak : Kaz Dağlarının tertemiz havası ve suyu ile beslediğimiz ineklerimizin taze ve kaliteli sütleri ile elde ettiğimiz kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti Sarıbaş kaymak sizlerle. Kaymağımız iyot, asitikolin ve a vitamini açısından zengin olmasının yanı sıra A, D, E, K vitaminlerinin emilimini kolaylaştırır. Sarıbaş kaymağı yüksek enerjileri ve kaliteleri ile sağlınıza sağlık yemeklerinize lezzet katmak için sizleri beklemekte.
Ürünlerden Sarıbaş Yoğurt: Beslenme kültürümüzün vazgeçilmezi yoğurt, lezzetiyle sofralarımızın baş tacı olduğu kadar sağlığımız içinde olmazsa olmaz temel gıdalar arasında yer almaktadır. Doğal sütten gelen enfes kaymağı ve yumuşacık tadı ile sofraların baş tacı olan Sarıbaş Kaymaklı Yoğurt, her öğünde yemeklerinize lezzetle ve doğallıkla eşlik edecek. Annelerimizin meşhur dolmaları, sarmaları ve neredeyse tüm sebze yemeklerinin yanında tüketebileceğimiz bir besin kaynağı sarıbaş kaymaklı yoğurt. Sarıbaş yoğurt yüksek kalsiyum deposu olmasının yanında içeriğindeki probiyotiklerle bağışıklık sisteminizi de güçlendirmektedir. Yoğurttan alınan kalsiyum yağ yakımını da hızlandırmaktadır. Yoğurt ayrıca potasyum, fosfor, riboflavin, iyot, çinko, A, E ve B vitaminleri içermektedir.