Uysal’dan pazar esnafına ziyaret

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, ilçede Pazartesi günleri kurulan Kemer Pazarını gezerek Pazar esnafına hayırlı işler diledi. Ünlü Fitoterapi ve Akupunktur Uzmanı Dr. Ümit Aktaş ile birlikte sebze pazarını gezen Başkan Uysal hem pazarcı esnafı hem de vatandaş ile birlikte hasbi hal etti.

0
684
KABOTAJ KABOTAJ

Burhaniye’nin

Merkez pazarı olan Kemer Pazarına Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ziyarette bulundu. Yaban Mantarları Festivali için Burhaniye’de bulunan ünlü Dr. Ümit Aktaş’ın da kendisine eşlik ettiği Başkan Uysal esnafı tek tek dolaşarak hayırlı işler diledi. Aktaş Burhaniye pazarında bol bol alışveriş yaparken Burhaniyelilerin çok şanslı olduğunu vurguladı. Doğal ürünlerin satışlarının olması Burhaniyeliler için bulunmaz bir fırsat diyen Dr. Ümit Aktaş özellikle köyden gelen vatandaşların ürettikleri ürünleri satabilmesi çok güzel dedi.

Ziyaret esnasında esnafla ve vatandaşlar ile sohbet eden ve kendisine sorulan sorulara da cevap veren Başkan Uysal yaptığı açıklamada  “Burhaniye’mizin en büyük pazarı olan Pazartesi Pazarında hem esnafımızı ziyaret ediyor hem de alışverişe gelen halkımız ile sohbet etme fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında esnafımızın ve vatandaşlarımızın gösterdikleri yakın ilgi ve sevgi bizleri ziyadesi ile mutlu etmektedir” dedi.