Çarşamba, Haziran 19, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriDeva Edremit’te Kongresini Yaptı

Deva Edremit’te Kongresini Yaptı

Deva Partisi 1. Edremit İlçe Kongresi Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde yapıldı. Deva Partisi Edremit İlçe Başkanı Tevfik Çelik; “Hayallerimiz ve Hedeflerimiz var”

Atanmış Deva Partisi Edremit İlçe Başkanı Tevfik Çelik, kongrede tek aday oldu. Seçilerek güven tazeleyen Tevfik Çelik; “ Biz bu çatının altında sadece bir teşkilat değil, aynı zamanda yeni bir siyasi kültür inşa edeceğiz” dedi.

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye Deva Partisi Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir, Parti Kurucuları, Edremit diğer partilerin ilçe başkanları, oda başkanları ve üyeler katıldı.

Ülkeye aydınlık, özgür, hakkaniyetli, bereketli ve adil günleri getirmek için yola çıkrıklarını söyleyen, Deva Partisi Edremit İlçe Başkanı Tevfik Çelik; “ Ayağa kalkmak, toparlanmak ve yeniden başarmak için ihtiyacımız olan şey, sorunlarımızla açık bir şekilde yüzleşmek ,yılmamak ve iyileşebilmek için bugün harekete geçmektir. Biz, bu ahlaki sorumluluğu yüreğimizde hissediyoruz” diye konuştu.

“ Laf Üreten Değil, Gelişen Bir Ekonomi”

Türkiye’nin çabuk iyileşme gücünü yeniden canlandırmaya talip olduklarının altını çizen Başkan Çelik; “ Bizler, Türkiye’nin çabuk iyileşme gücünü yeniden canlandırmaya talibiz. İyileşmeye ve eşsiz ülkeyi iyileştirmeye niyeti olanlar için, hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Biz bu çatının altında sadece bir teşkilat değil, aynı zamanda yeni bir siyasi kültür inşa edeceğiz” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments