Pazar, Temmuz 21, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriSOSYAL MARKET YENİ YERİNDE HİZMETE AÇILDI

SOSYAL MARKET YENİ YERİNDE HİZMETE AÇILDI

-


Burhaniye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Sosyal Market yeni yerine taşındı.
Yıllardır ihtiyacı olan vatandaşların kıyafet, ev eşyası, tekerlekli sandalye, beyaz eşya gibi her tülü ihtiyacını karşılandığı sosyal market, bundan sonra yeni yerinde 8 Eylül Stadının yanında bulunan Belediye dükkânında hizmet verecek.
Senelerdir maddi durumu el vermeyen vatandaşlara hizmet veren, ihtiyacı olan malzemeleri belediyeye bildirmeleri halinde, ücretsiz bir şekilde eşyaların teminini sağlayan Burhaniye Belediyesi Soysal Marketi, her geçen gün yapılan desteklerle daha da büyüyerek hizmet alanını genişletiyor. 8 Eylül Stadının yanında bulunan Belediye dükkanında hizmete açılan sosyal market en büyük desteği duyarlı vatandaşlardan görüyor.
Evlerinde kullanılmayan eşyaları, kıyafetleri, fazlalık ürünleri belediyeye veya sosyal markete teslim ederek ihtiyacı olan vatandaşlara verilmesi için katkıda bulunuyorlar. Yıllardır birçok evin eşyasını sağlayan, ihtiyacı olanlara kıyafet yardımında bulunan, evleri zarar gören vatandaşlara yeniden eşyalarını temin eden sosyal markete yardımlar telefonla bildirildiği takdirde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, bağışta bulunan vatandaşın evinden alınıyor ve talebi olan vatandaşların evlerine belediye araçları ve personeli tarafından teslim ediliyor. Talebi olan vatandaşların belediyemize gelerek halk masasından dilekçe ile başvuru yapmaları veya 0266 412 64 50 numaralı telefondan arayarak taleplerini bildirmeleri gerekmektedir.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete