Çarşamba, Haziran 19, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaÇevreBalıkesir tüm dinamikleriyle teyakkuzda

Balıkesir tüm dinamikleriyle teyakkuzda

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Valiliğe bağlı birimler, yaklaşan yoğun kar yağışının ardından tüm hazırlıkların tamamlanmasıyla son değerlendirmelerin görüşüldüğü Genel Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi. Belediye ve Valilik birimleri, karla mücadelede hazır bir halde teyakkuzda bekliyor.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğünden gelen kar yağışı uyarısının ardından tüm hazırlıklarını tamamlayarak teyakkuzda bekleyen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Vekili Yasin Sağay’ın başkanlığında; tüm saha birimlerinin daire başkanları, ilgili genel sekreter yardımcıları ve ilgili iştiraklerin genel müdürleri ile birlikte Genel Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya ayrıca Karayolları ve Emniyet müdürlerinin temsilcileri de katıldı.
SON DEĞERLENDİRMELER YAPILDI
Beklenen kar yağışında tüm ekiplerin koordineli olarak hareket etmesi, olabilecek en hızlı şekilde olaylara müdahale edilerek etkin bir çalışma sağlanması için Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nde (BAKOM) gerçekleştirilen toplantıda son değerlendirmeler yapıldı. Karla mücadelede, Büyükşehir ekiplerinin her türlü imkânı sağlayacağını belirten Başkan Yasin Sağay, Valilik birimleriyle sürekli koordinede olunacağını ve vatandaşların olası hallerde Büyükşehir Çağrı Merkezi 444 40 10 veya Afet Koordinasyon Merkezi’ne 0533 351 30 91 numaralardan 24 saat ulaşılabileceklerini söyledi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments