Pazar, Haziran 23, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriKIRSALDA HİZMETE DEVAM

KIRSALDA HİZMETE DEVAM


Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Kırcalar kırsal mahallesinde yapımı tamamlanan yol çalışmalarını inceledi. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ergin, Kırsal mahallelerimizdeki faaliyetler kapsamında gerçekleştirilen yol çalışmalarında Kırcalar Mahallesi’ndeki çalışmaları büyük ölçüde tamamladıklarını ve vatandaşları daha konforlu ulaşım imkanına kavuşmuş olduğu görmekten, memnuniyet duyduklarını ifade etti.
Ayvalık Belediyesi Kırsal Mahallelerin yol çalışmalarına program dahilinde kesintisiz olarak devam ediyor. Bu kapsamda Kırcalar Kırsal Mahallesi’nde 3 bin 200 metrekarelik kilit parke taş çalışması noktalanarak bölgedeki ulaşım güvenli ve kaliteli bir nitelik kazandı.
Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim amirleri ve muhtar Yener Aktaş ile birlikte Kırcalar Mahallesi’ni karış karış gezip, tamamlanan tüm çalışmaları inceleyen ve vatandaşlardan gelen talep ve şikayetleri de not alan Başkan Ergin’in çalışmalardan duyulan memnuniyet ve mahalledeki çocukların samimi karşılaması tüm yorgunluğunu unutturdu.
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin “Kırcalar mahallemizdeki, daha önce gerçekleştirdiğimiz “Köy Buluşmaları”nda vatandaşlarımızla bir araya gelip, talep ve şikayetlerini dinlemiştik. Köydeki yaşlılarımız ve özel durumu olan vatandaşlarımızın olması dolayısıyla onlara daha konforlu bir ulaşım sağlamayı amaçladık. Fen işleri ekiplerimizin, mahallemizin coğrafi yapısını da göz önüne aldığımızda iyi bir iş çıkardıklarını düşünüyoruz. Mahallemizde yaşayan halkın çalışmalardan memnun olduğunu görmek mutluluk vericiydi. En önemlilerinden biri de, okula gidip gelen çocuklarımızın köyde bizi samimiyetle karşılayıp, sevgilerini hissettirmesiydi. Çocuklarımızın yüzündeki sıcacık bir gülüş ve mutluluk için biz Ayvalık’ın her noktasına ulaşırız” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments