Okullar Arası Bisiklet Yıldızlar-Gençler Türkiye Birinciliği Müsabakaları 20-22 Mayıs tarihleri arasında Burhaniye’de yapılacak. 20 Mayıs Cuma günü saat 09.00’da açılış töreniyle başlayacak müsabakalar 3 gün sürecek.
Ören Mahallesi ve Ören-Orjan istikametleri arasında yapılacak müsabakalar 1. Gün Ören Işıklar -Orjan Sitesi, 2. Ve 3. Gün Ören Cami ve Meydanında yapılacak olup güzergah trafiğe kapatılacak.
Burhaniye Belediyesi’nin de desteklediği Turnuva 81 ilden 500 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek.
![OKULLARARASI BİSİKLET TÜRKİYE MÜSABAKALARI BURHANİYE’DE YAPILACAK](https://gazetekorfez.net/wp-content/uploads/2022/05/OKULLARARASI-BISIKLET-TURKIYE-MUSABAKALARI-BURHANIYEDE-YAPILACAK.jpg)
OKULLAR ARASI BİSİKLET TÜRKİYE MÜSABAKALARI BURHANİYE’DE YAPILACAK
-