Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriBUBYO 1’İNCİSİNDEN BAŞKAN DEVECİLER’E ZİYARET

BUBYO 1’İNCİSİNDEN BAŞKAN DEVECİLER’E ZİYARET

-


Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunu 1’cilikle tamamlayan Melisa Güngör Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde mezuniyet sevinci yaşayan BUBYO öğrencileri diplomalarını aldıktan sonra eğitim hayatlarında bir parkuru daha tamamladı. Mezuniyet törenine katılarak öğrencilerin iş yaşamlarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, okulu 1.’likle tamamlayan Melisa Güngör’e Başarı belgesini verdikten sonra, bugün Güngör tarafından makamında ziyaret edildi.
BUBYO’da Bankacılık ve Finans Bölümünde okuyan ve mezun olduktan sonra memleketine dönmeyen Melisa Güngör, yaptığı ziyarette Başkan Devecilerle, iş hayatıyla alakalı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Deveciler’e Burhaniye’de ikamet edeceğini ve yüksek lisansını burada yapacağını belirten Güngör, Burhaniye’de çalışmak istediğini hatta Belediyede de çalışabileceğini ifade ederek iş başvurusunu da başkana iletti. Güngör’e teşekkür eden Başkan Deveciler, Belediye İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile görüşüp belediyede ki personel durumuna bakacaklarını uygun olmaması durumunda belediye dışında da iş bulabilmesi için yardımcı olacaklarını söyledi.
Ayrıca, gençlerin istihdamına önem verdiklerini belirten Başkan Deveciler “Başarılı ve geleceğe güvenle bakan siz gençlerle, Burhaniye’ye güzel hizmetler yapacağımıza inanıyor ve tebrik ediyorum” dedi.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete