Salı, Haziran 18, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriERBAKAN, BAYRAM NAMAZINI NARLI CAMİİ'NDE KILDI

ERBAKAN, BAYRAM NAMAZINI NARLI CAMİİ’NDE KILDI

-

BALIKESİR (AA) – Kurban Bayramı dolayısıyla Balıkesir’in Edremit ilçesinin Altınoluk Mahallesi’ndeki evine gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve genel başkan yardımcısı Mehmet Altınöz, bayram namazını Narlı Camisi’nde kıldı.

Erbakan, bayram namazı çıkışında yaptığı açıklamada, Türk milletinin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Erbakan: “Cenab-ı Allah’a sonsuz şükürler ediyoruz bir Kurban Bayramına daha bizleri ulaştırdı. Cenab-ı Allah millet olarak nice bayramlara sağlık huzur afiyet içerisinde ulaşmayı İnşallah nasip eylesin. Bu bayramda yaptığımız yapacağımız ibadetlerimizi makbul eylesin, dualarımızı kabul eylesin.” dedi.

Ülke olarak, millet olarak ciddi sıkıntılar yaşandığına işaret eden Erbakan şunları kaydetti:

“Öncelikle ekonomik problemler, alım gücünün düşmesi, enflasyon, fakirlik, yoksullaşma. Bununla beraber ahlaki ve manevi erozyona yol açan bir takım tehditlerle karşı karşıyayız. Çifte standartçı ve adaletsiz uygulamalarla karşı karşıyayız. Bütün bu problemlerimiz milletimiz tarafından da malumdur. Bu bayramın İnşallah bu problemlerden, bu sıkıntılardan kurtuluşumuza vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Sadece ülkemizde değil bütün İslam aleminde zulüm ve sömürü altında inleyen bütün Müslümanların kurtuluşuna Cenab-ı Allah bu bayramı vesile kılsın. İnşallah sıkıntıyla, çifte standartla, zulümle, sömürüyle, zorluklarla maddi ve manevi sıkıntılarla geçirdiğimiz son bayram olmasını Cenab-ı Allah nasip etsin. Milletimizin de bütün İslam aleminde maddi ve manevi sıkıntılarından kurtuluşuna İnşallah vesile olsun. Bu vesileyle hem aziz milletimizin hem bütün İslam aleminin mübarek kurban bayramını tebrik ediyorum.”

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete