Cuma, Mart 1, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün Seçtikleriİmamoğlu’dan Ayvalık’a gelme sözü

İmamoğlu’dan Ayvalık’a gelme sözü

-

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)’ın Pazar günü İstanbul’da gerçekleşen olağan genel kurul toplantısına katılan Ayvalıklı İşadamı Öztürk Turhan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile karşılaştı.

aynı zamanda Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Turhan’ın Ayvalık’tan geldiğini öğrenen İmamoğlu, ilçenin tanınmış işadamı ile bir süre samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
Ekrem İmamoğlu’nu Ayvalık’a davet eden Öztürk Turhan’ın bu teklifi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını son derece memnun etti.
İlk fırsatta Ayvalık’a gelmek istediğini kaydeden Başkan İmamoğlu, Ayvalık’ı çok sevdiğini ve sımsıcak kalpli ilçe halkıyla bir araya gelebilmenin kendisini çok mutlu edeceğini söyledi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’nun son derece cana yakın ve alçakgönüllü olduğunu ifade eden Öztürk Turhan, “ Firmamız Meis Turizm’in de bağlı bulunduğu Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği toplantısında bizleri yalnız bırakmayan Sayın Ekrem İmamoğlu’nun Ayvalık hayranlığına yakından tanık olmak beni çok mutlu etti. Ayvalık’ta faaliyet gösterdiğimizi öğrenince sağolsun bizimle daha da yakından ilgilendi. Şahsım aracılığıyla Ayvalık ve Gömeçlilere selam gönderen Sayın İmamoğlu, ilk fırsatta bölgeye gelerek yöre halkıyla kucaklaşmaya hazırlanıyor. İnşallah kendisini Ayvalık’ta ve Gömeç’te görebilmek bizleri de ziyadesiyle mutlu edecektir” diye konuştu.

- Advertisment -