Cumartesi, Nisan 20, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriEDREMİT YENİ HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATI TAMAMLANIYOR

EDREMİT YENİ HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATI TAMAMLANIYOR

Balıkesir’in Edremit ilçesinde eğitim, sağlık, güvenlik ve kamu hizmetleri başta olmak üzere kentte ihtiyaç duyulan önemli yatırımlar bir bir hayata geçiriliyor.

İlçede kamu hizmetlerin tek noktadan sunulması açısından ihtiyaç duyulan önemli yatırımlardan olan ve İçişleri Bakanlığınca yatırım programına alınarak iki yıl önce yapımına başlanan Yeni Edremit Hükümet Konağı inşaatı önümüzdeki günlerde tamamlanacak.

       Bu kapsamda devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, yüzde 80 fiziki gerçekleşme oranına ulaşan inşaat çalışmalarını ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

İlçede kamu hizmetlerin tek noktadan sunulduğu, vatandaşların hizmete kolay erişiminin ve ulaşımının sağlanabildiği, yeterli hizmet alanlarına sahip ve modern ortamlardan oluşan ve özgün bir mimari ile hayata geçirilen yeni Edremit hükümet konağı yatırımının vatandaşın sağlıklı ve hızlı hizmet alması bakımından büyük önem taşıdığını belirten Kaymakam Odabaş; “İlçemizde resmi kurumların hizmetlerinin tek adresten yürütülmesi amacıyla Edremit’te yeni hükümet konağı yapım işinde sona yaklaşılmaktadır. İnşallah kısa sürede geçici kabulünü yaparak vatandaşımızın hizmetine sunacağımız ve Edremit’e değer katacağına inandığımız bu önemli yatırımı ilçemize kazandırmak için çalışmaları yakından takip etmekteyiz. İsteğimiz ve tüm gayretimiz Edremit’ e yakışır, önemli kamu yatırımlarının hayata geçirilmesini ve buraların vatandaşımıza en iyi hizmetin verildiği mekânlar haline gelmesini  sağlamaktır. “ dedi

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments