Pazartesi, Haziran 24, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriİSMET İNÖNÜ KÜLTÜR MERKEZİ BAŞTAN SONA YENİLENDİ

İSMET İNÖNÜ KÜLTÜR MERKEZİ BAŞTAN SONA YENİLENDİ

-

Ayvalık’ın konumu itibariyle en önemli noktalarından olan İsmet İnönü Kültür Merkezi yepyeni ve modern yüzüyle vatandaşların hizmetine sunuldu.

Ayvalık Belediyesi’nin kendi imkanları ve personeliyle tadilat çalışmalarını tamamladığı salon tepeden tırnağa yenilendi. Yapıldığı günden bu güne tadilata uğramayan ve kullanımı her geçen gün daha da azalan salon artık tüm etkinliklerin gözbebeği olmaya aday. 

Her ayrıntının incelikle düşünüldüğünü dile getiren Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin yaptığı açıklamada;“Kentimizin en önemli kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra çok amaçlı salonunda düğün merasimlerine de ev sahipliği yapan Belediyemiz İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz tadilat ve yenileme çalışmalarını tamamladık. Yapılan çalışmaların ardından çok amaçlı salonda konuk odaları, tuvaletler ve servis alanları modern bir görünüme kavuşmuş oldu. Klimalandırmasından, ışıklandırmasına, boyama işlemlerinden, yeni mobilyalarına kadar her şeyi A dan Z ye yenilenerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu” dedi.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete