Pazar, Temmuz 21, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriEdremit'te hayırsever desteğiyle 8 derslikli okul yapılacak

Edremit’te hayırsever desteğiyle 8 derslikli okul yapılacak

-

Balıkesir’in Edremit ilçesinde kolej ve eğitim kurumları bulunan bir hayırsever anne ve babasının adına 8 derslikli ortaokul yaptıracak. 

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nun katılımıyla Edremit İlçe Kaymakamlığı toplantı salonunda, kurumlar arası protokol imzalandı.

Edremit’te yaptıracağı 8 derslikli Filiz Kamuran Dağ Ortaokulu’nun protokolünü Vali Ustaoğlu ve hayırsever Hikmet Kıvanç Dağ, imzaladı.

Burada konuşan Ustaoğlu, hayırsever vatandaşların eğitime olan desteklerinin büyük önem taşıdığını dile getirerek “Kazanan ve kazandığını da milletimizin geleceğine aktaran hayırseverimizi yürekten tebrik ediyorum. İnşallah okul açılışını da en kısa zamanda hep birlikte yaparız.” dedi.

Bu dönemde çocuk ve gençlerin eğitim ve sosyal hayatlarına değer katacak çalışmaların önem taşıdığına dikkat çeken Ustaoğlu: “Eğitime yaptığımız her bir yatırımın çocuklarımız ve gençlerimizin daha başarılı olmalarının yanı sıra şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına vesile olacağına inanıyor, eğitime ve dolayısıyla da geleceğimize yapılan bu yatırımın şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete