Salı, Nisan 23, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriEROĞLU; “HİZMETLERİMİZ AKSAMAYACAK”

EROĞLU; “HİZMETLERİMİZ AKSAMAYACAK”

-

Kendisi de Kırsal Mahallede büyüyüp yetişen, bu konuda kırsal Mahallelerin sorunlarını çok iyi bilen İYİ Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Hakan Eroğlu’nu Ortaoba Mahallesinde halk bağrına bastı..

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Turhan Çömez, İYİ Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Hakan Eroğlu, İlçe Başkanı Oğuzhan Civgaz ve beraberinde partililer, Ortaoba Mahallesini ziyaret ettiler.

Ziyarette Mahalle halkından yoğun ilgi gören Başkan Adayları Çömez ve Eroğlu, halkın sorunlarını ve taleplerini dinlediler.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Çömez, kırsal Mahallelere önem verileceğini belirtti. Çömez, kırsal Mahalleler de hizmetlerin aksadığını ifade ederken aksayan hizmetleri İYİ Parti’nin getireceğini söyledi. 

EROĞLU; “BU KONUYU MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIYACAĞIZ”

Ziyarette Mahalle halkının zeytinliklerde Tıflı paşa vakfı ile oluşan sorunun çözümü için çalışma yapılacağını belirten İYİ Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Hakan Eroğlu; “Ortaba mahallesinde bulunan vatandaşlara ait zeytinliklerde Tıflı paşa vakfı ile oluşan sorunun çözümü için, Vekiller aracılığıyla hareket edip bu konuyu meclis gündemine taşıyacağız. Bu hususta siz değerli mahalle sakinlerimizin sürekli yanında olacağız.” Dedi.

EROĞLU; “PAZARYERİNDE YER TAHSİSİ İÇİN ÇALIŞMA YAPACAĞIZ” 

Başkan Adayı Eroğlu; “Mahalle halkının hırsızlık olayları nedeniyle yaşadığı mağduriyeti giderme adına koruma hizmetini aktif hale getireceğiz. Ayrıca Mahalle halkının pazaryerinde yaşadıkları yer sorununu çok iyi biliyorum. Bununla ilgili kapalı pazaryeri kurup bu pazaryerinde yer tahsisi için çalışma yapacağız” dedi.

EROĞLU; “BELEDİYENİN DESTEĞİNİ YANINDA HİSSEDECEK”

Belediye Başkan Adayı Eroğlu; “Belediyede aktif bir tarım müdürlüğü kuracağız, Kırsal Mahallede ki vatandaşlarımız her daim Belediyenin desteğini yanında hissedecek. Hizmetlerimizi aksatmadan Mahallelerimize getireceğiz.” Dedi. Ortaoba ziyaretinde İYİ Parti’ye yoğun ilgi gözlerden kaçmazken, halkta tam destek dedi.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete