Cuma, Temmuz 12, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriMEHMET ERTAŞ: GÜÇLÜ LİDER GÜÇLÜ GELECEK

MEHMET ERTAŞ: GÜÇLÜ LİDER GÜÇLÜ GELECEK

-

MEHMET ERTAŞ : 31 Mart’taki büyük sandıktan, halkımızın destek ve teveccühü ile en yüksek oyla çıkma inancı ve kararlılığındayız.

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, Edremit’e ve Edremitlilere belediye başkanı olarak hizmet etme azmi ve kararı ile dolup taşmakta olduğunu söyledi.
Ertaş; “ Edremitlilerin demokratik iradesiyle de 31 Mart’taki büyük sandıktan, halkımızın güçlü desteği ile en yüksek oyla çıkma inancı ve kararlılığındayız” dedi.

Belediye başkanlığını en büyük ve gerçek hizmet alanı olarak gördüğünün altını kalın harflerle çizen Mehmet Etaş; “ Benim için hiçbir kimseyi, bir kesimi her ne sebeple olursa olsun ayrıştırmanın, dışlamanın, kayırmanın, keyfi davranmanın ne mizacımda, nede insanlık anlayışımda olmadığı gibi ayrıca hem vicdanımda hem de adalet anlayışımda yeri olamaz. Haktan, hukuktan, adaletten yana Cumhuriyet Halk Partili halkçı bir belediye başkanı olma sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum” diye konuştu.
Her yönden il olmayı fazlası ile hak etmiş olan Edremit’e yönelik öncelikli hedeflerinin, kısa, orta ve uzun vadeli programlarla mali disiplini her birime yayarak, halkçı, toplumcu, sosyal belediyeciliği, yenilenmiş ve etkili yönetim anlayışı ile buluşturmak olacağının altını çizen Ertaş, her gün girdiği her ortamda büyük ses ve yankı getiriyor.

MEHMET ERTAŞ ESNAFIN VE VATANDAŞLARIN GÖNLÜNÜ KAZANDI.

Herkes tarafından sevilen ve takdir gören Ertaş; Edremit Merkez Sanayi Sitesi’nde sanayi esnafı ile bir araya geldi. Ertaş; “ İlçe Başkanımız Sayın Av. Emin Yalçıntaş ve Meclis Üyesi yol arkadaşlarımla birlikte sanayi esnafımızın sorunlarını dinleyip, çözüm için ortak bir akıl oluşturacağımızı kendilerine ilettik. Emeğin ve alın terinin olduğu her yerde olduğumuzu dile getirdik” dedi.
Akşam programı kapsamında Tuzcumurat Mahallemizde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Eraş; “ Tuzcumurat Mahallemiz sakinleriyle sohbet edip, sorunların çözümü için önerilerini dinledik. İlçemizdeki tüm sorunları tek tek aşabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Muhtarımız Hüseyin Burma nezdinde bizleri bağrına basan tüm Tuzcumurat’lı komşularıma teşekkür ediyorum” diyerek ziyaretlerine devam etti.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete