Pazartesi, Nisan 15, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriMEHMET ERTAŞ: VERDİĞİNİZ GÖREVİN HAKKINI VERECEĞİZ

MEHMET ERTAŞ: VERDİĞİNİZ GÖREVİN HAKKINI VERECEĞİZ

-

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; “işimiz gücümüz Edremit dedik ve yola çıktık. Durup dinlenmeden, halkçı, toplumcu belediyeciliği, yerine getirip, Edremit’liler olarak vereceğiniz görevi layıkıyla yerine getireceğiz” dedi.
Dün Akşam Edremit Eroğlan ve Kadıköy Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ertaş, sevgi seli ile, büyük bir coşkuyla karşılandı. Konuşmalar sırasında ara ara tezahüratlarla sözü kesilen Ertaş, “1 Nisan’da Allah’ın izni ile sizlerin Başkanı, Halkın Başkanı olarak karşınızda olacağım. Vereceğiniz oyun ve desteğin hakkını da gece gündüz çalışarak hizmet ile ödeyeceğim” diye konuştu.
Edremit’lilerin büyük bir desteği ile Nisan’ın 1’nde Belediyenin başında olacaklarını söyleyen Ertaş; “ İnanıyorum ki sevgili Edremit’lilerin büyük desteği ile meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte, Nisanın birinde, yeniden ‘işimiz gücümüz’ Edremit olarak, yine iş başında olacağız. Hiç kimseyi ve hiçbir kesimi ayırmadan, ayrıştırmadan, kayırmadan, haktan, hukuktan, adaletten yana Cumhuriyet Halk Partili halkçı bir belediye başkanı olma sorumluluğunun ağırlığını, daha bugünden omuzlarımda taşıyorum” diye konuştu.
Edremit’lilerle, Edremit Belediyesi arasında, görev, yetki ve sorumluluklar çerçevesi içinde tam bir güven ilişkisi kurularak, halkçı belediyeciliği her alanda göstereceklerinin altını çizdi. Ertaş, “Eroğlan ve Kadıköy Mahallelerimizde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Taleplerini sunan çözüm önerilerimizi dinleyen esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
MEHMET ERTAŞ ADD’NİN ETKİNLİĞİNE KATILDI
Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş ve Belediye Meclis Üyesi Adayları dün akşam Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.
Ertaş; “İlçe başkanımız Av.Emin Yalçıntaş, ilçe yöneticilerimiz ve meclis üyesi adayı yol arkadaşlarımla birlikte, Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubemizin etkinliğindeydik. Atatürkçü Düşünce Derneği’nin faaliyetlerinin ülkemiz için ve gelecek nesillere Atatürk’ün doğru anlatılabilmesi için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu güzel etkinlikte emeği geçen herkese Şube Başkanı Ali Onur Deliloğlu nezdinde teşekkür ediyoruz” dedi.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete