Pazar, Temmuz 21, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaÇevreBURHANİYEDE CADDE VE SOKAKLAR TEMİZLENDİ

BURHANİYEDE CADDE VE SOKAKLAR TEMİZLENDİ

Burhaniye Belediyesi sokağa çıkma yasağında ilçenin meydan cadde ve sokaklarında genel temizlik ve dezenfekte çalışmaları yaptı. 

Pandemi döneminde Covid virüsü vakalarının artmasından kaynaklı önlemlerini genişleten Burhaniye Belediyesi akşam sokağa çıkma yasaklarını değerlendirerek ilçede genel temizlik ve dezenfekte çalışmaları yaptı.

Burhaniye Cumhuriyet meydanı başta olmak üzere insan silkülasyonun yoğun olduğu cadde ve sokakları özel deterjanlarla yıkayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ne bağlı ekipler, tüm araç ve ekipmanlarla detaylı bir şekilde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yapılan temizlik çalışmaları kapsamında kaldırım ve dükkan önlerinde de ayrıca virüsle mücadele kapsamında dezenfekte çalışmaları da özenli bir şekilde yapıldı.

Salgının yayılmasını önlemek için periyodik olarak çalışmaların devam edeceği Burhaniye Belediyesi’nde ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokakların temizliğinin yanısıra, dezenfekte ekipleri tarafından sürekli olarak çöp konteynırları, hizmet araçları ve başta belediye binası olmak üzere kamu kurumları düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments