Perşembe, Mayıs 23, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriZEYTİNİN ÜLKESİ BURHANİYE’DE HASAT ZAMANI”

ZEYTİNİN ÜLKESİ BURHANİYE’DE HASAT ZAMANI”


Körfezin en büyük zeytin üreticilerinden biri olan Burhaniye Belediyesi, yeni sezon için kolları sıvadı.
Büyükşehir Yasası ile birlikte köy mallarının Burhaniye Belediyesine aktarılmasının ardından, toplanan zeytinler ile “Burhaniye Belediyesi Zeytinyağları” markası altında zeytinyağı üreten Burhaniye Belediyesi, büyük bir kararlılıkla ve özenle, kendi işçisi ile toplanan ve işlenen zeytinler, 2021 sezonu için de hasada başladı.
“SOFRALARINIZA SIZIYORUZ”
İlçe genelinde bulunan zeytinliklerin erken hasadını gerçekleştiren Burhaniye Belediyesi soğuk sıkım zeytinyağını da satışa hazırlıyor. Sofralarınıza sızıyoruz sloganı ile yağların satışını internet üzerinden ve Belediye stantlarından yapan Burhaniye Belediyesi imalat aşamasını da titizlikle sürdürüyor. TARİŞ Zeytinyağı fabrikalarında el değmeden 23-25 derece sıcaklıkta soğuk sıkım olarak işlenen zeytinyağı, özel olarak şişelenerek yakın zamanda sofralarda ki yerini alacak.
DEVECİLER, “ARTIK MARKAYIZ”
Tüm zeytinlerin özenle ve son sistem yöntemler ile toplandığını bildiren Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Erken hasat, soğuk sıkım olarak üretilen Burhaniye Belediyesi Zeytinyağları için yeni hasat dönemine girdik. Burhaniye ismi artık bir marka! büyük bir özveri ile sürdürdüğümüz zeytinyağlarımızın üretimi ile Burhaniye’miz kazandı. Burhaniye markası şuanda tüm Türkiye’de sofralara giriyor. Zeytinyağlarımızın kalitesi ve güvenirliği sayesinde bölgemiz halkına da önemli katkı sağladık. Belediye güvencesiyle satılan zeytinyağlarımızdan hareketle Burhaniye’mizin zeytinyağının kalitesi de anlaşıldı. Artık zeytinyağı almak isteyenler ilk olarak Burhaniye ismini de düşünüyor. Bu vesileyle ben bütün zeytinci kardeşlerimize yeni sezonunun hayırlı olması diliyor bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.
“ÜLKENİN HER YERİNE KARGO”
Zeytinyağı satışının akabinde, zeytinyağı sabunu üretim ve satışının da yapıldığı Belediye’de zeytinyağı ve sabun almak isteyen vatandaşlar için Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkânı https://www.burbelzeytin.com/ adresinden satışta kolaylıklar sunuluyor. Belediye Birimlerinin yanı sıra ülke genelinde fuarlara katılarak stantlar kuran Belediye buralardan da ilçe tanıtımını yaparak ayrıca yağ ve sabun satışlarını gerçekleştiriyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments