Pazar, Haziran 23, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaGüncelVali Şıldak Gönen’de temaslarda bulundu

Vali Şıldak Gönen’de temaslarda bulundu

Beraberinde Milletvekili Yavuz Subaşı ile birlikte ilk olarak Gönen Organize Sanayi Bölgesine ziyarette bulunan Vali Şıldak, Anadolu Etap Meyve Paketleme Tesisi ve Gelner Jelatin Gıda Üretim İşletmesinde incelemede bulundu. Tesislerin üretim alanlarını gezen Vali Şıldak ve Milletvekili Subaşı işletmelerle ilgili bilgi aldılar.

Programına devam eden Şıldak, yapımı ve donatımı Bandırma ve Gönen Organize Sanayi Bölgeleri tarafından üstlenilen Jandarma Karakolu’nun inşaat alanında inceleme yaptı. İnşaatın yapım aşamaları hakkında bilgi alan Şıldak, karakolun bölgenin güvenliği noktasında konumu itibariyle önemli bir ihtiyacı karşılayacağını ifade etti. Huzur ve güvenliğin temini için karakol binasının şimdiden bölgeye hayırlı olmasını diledi.

Vali Şıldak daha sonra Gönen Organize Sanayi Bölgesinde üretime başlayan Derisay Deri İşletmesinin açılış programına katıldı. Şıldak, tesisin Gönen Organize Sanayi Bölgesinin daha da gelişmesine vesile olacağını dile getirerek, hayırlı olması temennisinde bulundu.
Gönen İlçe Merkezinde faaliyet gösteren deri işletmelerinin OSB alanındaki yerlerine taşınmalarının İlçe için son derece önemli olduğunu belirtti.

İlçe programlarında tamamlanan ve yapımı devam eden yatırımları yerinde gören Şıldak, mahalle ziyaretleriyle vatandaşlarla da bir araya geliyor. Gönen İlçesi programında Paşaçiftlik Mahallesini ziyaret eden Vali Şıldak mahalle kahvehanesinde ilgiyle karşılandı. Milletvekili Yavuz Subaşı ile birlikte vatandaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştiren Şıldak, mahallelinin sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Vali Hasan Şıldak’ın Gönen İlçesindeki programında Gönen Kaymakamı Arslan Yurt ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Ali Aşuk hazır bulundular.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments