Pazar, Temmuz 21, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriBURHANİYE BELEDİYESİ ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI SATIŞINA BAŞLADI

BURHANİYE BELEDİYESİ ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI SATIŞINA BAŞLADI

Edremit Körfezi’nin en iyi zeytin ve zeytinyağı üreticileri arasına giren Burhaniye Belediyesi, Yeni sezon erken hasat, soğuk sıkım filtre edilmemiş zeytinyağı satışına başladı.

-Belediye’ye ait zeytin ağaçlarının hasatından elde edilen yaklaşık 15 ton zeytinyağı, ambalajlanarak, soğuk sıkım filtre edilmemiş Burhaniye Belediyesi Zeytinyağları markası adı altında internetten satışa sunuldu.
“GEÇEN YILIN TÜM YAĞLARI TÜKENDİ”
“Burhaniye Belediyesi” olarak patenti alınan yeni sezon, erken hasat, soğuk sıkım filtre edilmemiş zeytinyağlarının www.burbelzeytin.com web sitesi adresinden satışı yapılmaktadır. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Tüm zeytinlerin özenle ve son sistem yöntemler ile toplandığını erken hasat, soğuk sıkım filtre edilmemiş olarak üretilen zeytinyağlarının satışına başlandığını açıkladı. Başkan Deveciler; “Geçtiğimiz yılın tüm zeytinyağları tükendi. Halkımızın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Burhaniye ismi artık bir marka oldu. Burhaniye Belediyesi markası şu anda tüm Türkiye’de sofralara giriyor. Kendi işçilerimiz ile birlikte, büyük özveri ve üstün gayret göstererek, belediyemizce işlenen 3 bin zeytin ağacının hasadında sona gelindi. Soğuk sıkım filtre edilmemiş zeytinyağı satışına başladık. Burhaniye adını ve zeytinyağlarını hakkıyla daha geniş kitlelere tanıtacağız.” dedi.
“ÜLKENİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO”
Zeytinyağı satışıyla birlikte, zeytinyağı sabunu üretimi ve satışının da yapıldığı Belediye’de zeytinyağı ve sabun almak isteyen vatandaşlar için Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkânı https://www.burbelzeytin.com/ adresinde satışta kolaylıklar sunuluyor. Burhaniye Belediyesi internet satışının yanısıra, ülke genelinde fuarlara katılarak stantlar kuruyor ve ilçe tanıtımını yaparak, yağ ve sabun satışlarını da gerçekleştiriyor. Bir marka haline gelen yağlarımız, bir çok ilde gurme marketlerde de yerini aldı.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete