Salı, Haziran 18, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriVali Şıldak Haftaya Okul Ziyaretleriyle Başladı

Vali Şıldak Haftaya Okul Ziyaretleriyle Başladı

-

Bir sinerji ve motivasyon modeli olarak Vali Şıldak’ın öncülüğünde yürütülen Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi’nin her kademeden okulda oluşturduğu enerji hız kesmeden devam ediyor.

Vali Hasan Şıldak, 2022-2023 eğitim öğretim yılında akademik başarıya odaklanan BİGEP’in çalışmalarını yakından takip ediyor.

Balıkesir’in eğitim şehri olma yolundaki ilerlemesinde ziyaretleriyle öğrencilere ve öğretmenlere motivasyon veren Vali Şıldak, haftanın ilk programında Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu ve Şehit Mesut Yağan Anaokulu’nu ziyaret etti. Şıldak, sınıflarında ziyaret ettiği öğrencilerle sohbet etti. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulunda öğrencilere hangi liseye gitmek istediklerini soran Şıldak, düzenli ve planlı çalışma tavsiyelerinde bulundu. Ziyaretlerinde öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Şıldak, BİGEP Projesinin akademik başarıya odaklandığı yeni dönemle ilgili görüşlerini aldı. Öğretmen, veli ve öğrenci üçgeninde başarıya açılan kapıda anahtarın BİGEP olduğunu söyledi. Öğretmenlere, öğrencileriyle iletişim halinde olmalarının önemini hatırlattı.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete