Salı, Haziran 18, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriSosyal Sorumluluk için Buluşuldu

Sosyal Sorumluluk için Buluşuldu

-

Edremit Ticaret Odası’nın kadına şiddet ve uyuşturucu ile mücadele konularında farkındalık kazandırmak için Edremit Kaymakamlığı ile iş birliği içinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi için 16.12.2022 tarihinde ilk adım atıldı.
Odamızın Sosyal Sorumluluk Bütçesi tarafından karşılanan proje kapsamında Kadına El Kalkamaz” mottolu KADES uygulaması ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında hizmete sokulan UYUMA uygulamasını tanıtan 60 bin adet mendil Edremit kent merkezindeki esnaf lokantalarına ve Edremit halkına dağıtıldı.
Edremit Kaymakamı Sayın Ahmet ODABAŞ, ETO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serkan AKSU ve Rıfat ERTAŞ, Yönetim Kurulu üyeleri Halit KARADUT, Fatih ERGÜN, Yarkın PULAT, meclis üyesi Gökhan YELER, İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, İlçe Jandarma Komutanlığı yetkilileri ve İlçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürlüğü yetkilileri dağıtıma ortak oldu. Bu güzel projeye öncülük ettiği için Sayın Kaymakamımız Ahmet ODABAŞ’a teşekkür ederiz.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete