Pazar, Haziran 23, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriCoşar milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı

Coşar milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı

-

Yüksek Ziraat Mühendisi Bülent Coşar, 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde Erzincan İlimizden Aday Olmak İçin Aday Adaylığı Başvurusunu CHP Genel Merkezine Yaptı.

 Coşar: ‘Milletin Meclisinde, Millet için çalışmak üzere Milletvekili aday adayıyım. “ dedi.
“Hak, hukuk, adalet, barış, birlik ve beraberlik için Erzincan bana, ben Erzincan’a emanetim” diyen Bülent Coşar şöyle devam etti:

“Ben oğluna, okulun istediği pantolonu alamadığı için hayatına son veren babalar bir daha olmasın diye adayım. Yaşanılacak güzel bir Erzincan için; Dağlarımızın, ovalarımızın, meralarımızın, siyanürlü sularla zehirlenmemesi için adayım. Çocuklarımızın okullarına aç gitmemesi için adayım. Depreme daha dayanıklı bir Erzincan yaratmak için adayım. Fabrikaların satılmadığı, tarımsal üretimde bölge illerini doyuracak bir Erzincan için adayım. Erzincan’ın coğrafi işaret almış ürünlerini Dünya pazarı ile buluşturmak için adayım. Bizim iktidarımızda, Cumhuriyetimizi gerçek demokrasi ile buluşturmaya katkı sağlamak için adayım. 14 Mayıstan sonra Erzincan’da ve ülkemizde gülen mutlu insanlar görmek için adayım.  Genel Başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU önderliğinde tek adam iktidarına son vermek için adayım. İnanıyorum ki birlikte başaracağız. Herkesin eşit yaşadığı ve ötekileştirilmediği bir Türkiye’yi birlikte kuracağız.”

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete