Salı, Nisan 23, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün Seçtikleri23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Edremit’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Saat 10:00 da Edremit Şehit HamdibetMeydanında Atatürk Anıtına çelenk koyma ile başlayan kutlamalar Edremit Kapalı Spor Salonunda devam etti. 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Mithat Fethi Büyükdalgıç İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan program  yoğun ilgiyle izlendi.

 Edremit Kapalı Spor Salonunda yapılan kutlama programına Edremit Kaymakamı Sayın Ahmet Odabaş, 19. Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Kurugül, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Aslan, Edremit Cumhuriyet Başsavcı Vekili Tunahan Işık, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, okul müdürleri ve birçok öğrenci velisi ve vatandaşlar katıldı. 

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda ilk olarak  Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer açılış konuşması yaptı. Kaymakam Ahmet Odabaş yarışmada başarı gösteren öğrencilere ödüllerini verdi. Mithat Fethi Büyükdalgıç İlkokulu öğrencilerinin sundukları  yarışmalar, halk oyunları, şiirler, müzik gösterisi gibi birçok farklı alandaki gösteriler ilgi ile izlendi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete

Most Popular

Recent Comments