Pazar, Temmuz 21, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaEditörün SeçtikleriMUHAMMED VURMAZ YENİ SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

MUHAMMED VURMAZ YENİ SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

-

“31 MART’TA DESTEĞİMİZ SİZLERLE”

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz beraberindeki heyetle birlikte Edremit Yeni Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. 

Edremit Yeni Sanayi Sitesi’ndeki dükkanları tek tek dolaşan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, projelerini anlattı. Sanayi sitesinin kronikleşmiş sorunlarını çözeceğini dile getiren Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, talepleri dinledi ve not aldı. Esnaflar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Vurmaz, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Yeni Sanayi Sitesi esnafının desteğini istedi.

Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, “Sanayide alın teri döken esnafımız ve işçi kardeşlerimiz ellerimizi öyle içten sıkıyorlar ki bu şehre dair sorumluluğumuz bir kat daha artıyor” ifadelerine yer verdi

Sanayi Sitesinde yer alan bütün dükkanlara giren Başkan adayı Vurmaz’a sanayi esnafı yakın ilgi gösterdi. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde esnaflar, “31 Mart’ta desteğimiz sizlerle’ diyerek memnuniyetlerini ifade ettiler.

- Advertisment - YURT LOJİSTİK Gazete