Pazartesi, Şubat 26, 2024
Semercioglu Zeytincilik
Ana SayfaMansetDünya Rekortmeni, Balıkesir Kahvaltısıyla Tanıştı

Dünya Rekortmeni, Balıkesir Kahvaltısıyla Tanıştı

-

Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen, tamamı Balıkesir’de yetişen ve üretilen ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşan Balıkesir Kahvaltısı ile tanıştı.

Türkiye’yi Doyuran Şehir Balıkesir, kahvaltısıyla ses getirmeye devam ediyor. Program için İlimize gelen Şahika Ercümen, 50 Peynirli Şehir’in coğrafi işaretli ürünleriyle buluştu. Milli Sporcu Ercümen ülke gündemine kahvaltısıyla yeni bir lezzet şöleni getiren Marka Şehir Balıkesir’in ürünlerine hayran kaldı.

Vali Hasan Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın da Eşiyle birlikte bulunduğu kahvaltıda, Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen ‘Balıkesir Kahvaltısı’nı çok beğendiğini, ürünlerinin Balıkesir’de yetişip üretiliyor olmasının çok önemli olduğunu söyledi. Bir Çanakkaleli olarak Balıkesir’deki projelere destek vermekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Şahika Ercümen “Sıfır Atık Projesi Elçisi” olarak Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen projeye destek veriyor ve çok sayıda çevre/doğa temalı çalışmada yer alıyor.

- Advertisment -